Cashback & Shopping Points

  • 3% Cashback + 6% На вашата набавка
  • ПРИФАЌА
    myWorld Card
    B2B

Контакт

Опис

Лондон Б & Б е нов сместувачки капацитет лоциран во срцето на Скопје. Само со еден чекор надвор од влезот и се наоѓате на главниот плоштад на Скопје и сето тоа што има да го понуди: Во близина се наоѓаат голем број на атракции, вклучувајќи ja светски познатата спомен-куќа на Мајка Тереза, Старата чаршија, уникатни фонтани и историски споменици, голем број на ексклузивни шопинг центри како и низа инспиративни музеи.

 

London B&B is a new accommodation capacity located right into the heart of Skopje. Just beyond the entrance is the main square of Skopje and all that it has to offer: Nearby attractions include the world-famous Mother Theresa memorial house, the old Bazaar, the unique fountains and historical monuments, the Stone Bridge, exclusive shopping galore and an array of inspiring museums.

Не можете да ја најдете вашата нарачка од Hotel London B&B?

* Во зависност од производите кои биле консумирани кај Трговските партнери, може да има варијации во конкретната исплата на маржите за провизија. Затоа не се гарантира точноста на податоците на оваа веб страница.