AVTO LPG SERVIS Skopje

Cashback & Shopping Points

 • 2% + 2,5 На вашата набавка
 • Ќе добиете Cashback и Shopping Points сразмерно од првиот денар. Наведениот износ на SP одговара на купување на 6500 MKD.
 • ПРИФАЌА myWorld Card B2B

Контакт

 • Работно време
  Понеделник - Петок 09:00 - 18:00
  Сабота 09:00 - 15:00
 • Контакт
  mob: +389 78 735 646
 • ID на Трговски Партнер
  36302426

Опис


Брзото, сигурно и квалитетно решавање на проблемите се причините поради кои ја имаме стекнато довербата кај многу наши клиенти низ нашето повеќе од 20 годишно искуство во работењето. Вршиме монтажа на најсофистицирани автогасни системи за сите видови возила со највисок квалитет и по најповолни цени. 




 

Не можете да ја најдете вашата нарачка од AVTO LPG SERVIS Skopje?

* Во зависност од производите кои биле консумирани кај Трговските партнери, може да има варијации во конкретната исплата на маржите за провизија. Затоа не се гарантира точноста на податоците на оваа веб страница.