Cashback & Shopping Points

 • 2% + 2,5 На вашата набавка
 • Ќе добиете Cashback и Shopping Points сразмерно од првиот денар. Наведениот износ на SP одговара на купување на 6500 MKD.
 • ПРИФАЌА myWorld Card

Контакт

 • Работно време
  Понеделник - Петок 09:00 - 17:00
  Сабота 09:00 - 15:00
 • Контакт
 • ID на Трговски Партнер
  36302416

Опис

Avto servis RENO poseduva dolgogodishno iskustvo vo popravki i uslugi na vasite avtomobili i vooedno vrsime uslugi so nasata  vlecna sluzba.
Smesten vo naselbata Raca- Ohrid avto servis RENO e ovlasten serviser za Reno, Pezo i Citroen.
 

Не можете да ја најдете вашата нарачка од RENO-TREID Ohrid?

* Во зависност од производите кои биле консумирани кај Трговските партнери, може да има варијации во конкретната исплата на маржите за провизија. Затоа не се гарантира точноста на податоците на оваа веб страница.