Cashback & Shopping Points

 • 2% + 1,5 На вашата набавка
 • Ќе добиете Cashback и Shopping Points сразмерно од првиот денар. Наведениот износ на SP одговара на купување на 6500 MKD.
 • ПРИФАЌА myWorld Card B2B

Контакт

 • Работно време
  Понеделник - Петок 10:00 - 20:00
  Сабота 10:00 - 17:00
 • Контакт
  mob: +389 78 258 760 Tanja Todorovska
 • ID на Трговски Партнер
  36302355

Опис


Mozete da ne najdete na slednive lokacii:
BUBAMARA ( Ul.Narodna Revolucija Br.52 1300 Kumanovo ) 
ENIGMA       ( Ul.Ilindenska (Lokalitet Garnizon) 1300 Kumanovo )

Не можете да ја најдете вашата нарачка од Todor Teks?

* Во зависност од производите кои биле консумирани кај Трговските партнери, може да има варијации во конкретната исплата на маржите за провизија. Затоа не се гарантира точноста на податоците на оваа веб страница.