Cashback & Shopping Points

  • 3% + 2,5 На вашата набавка
  • Ќе добиете Cashback и Shopping Points сразмерно од првиот денар. Наведениот износ на SP одговара на купување на 6500 MKD.
  • ПРИФАЌА myWorld Card B2B

Контакт

Опис

Најразличен асортиман на играчки за деца, дубаци, тротинети, автомобили на акумулатори, детска и бебешка облека и се што ви е потребно за вашите најмили ! Нашето долгогодишно искуство и прекрасен тим на вработени кои ќе ве пречекаат со ведрина се секогаш тука за вас! Повелете, ве очекуваме !

Не можете да ја најдете вашата нарачка од KANGURO TREJD?

* Во зависност од производите кои биле консумирани кај Трговските партнери, може да има варијации во конкретната исплата на маржите за провизија. Затоа не се гарантира точноста на податоците на оваа веб страница. CashBlack Week Double Cashback: myWorld.com, travelWorld.com и Partners кои не се обележани со Double Cashback се исклучени.