Cashback & Shopping Points

 • 2% + 2,5 На вашата набавка
 • Ќе добиете Cashback и Shopping Points сразмерно од првиот денар. Наведениот износ на SP одговара на купување на 6500 MKD.
 • ПРИФАЌА myWorld Card B2B

Контакт

 • Работно време
  Понеделник - Сабота 11:00 - 18:00
 • Контакт
 • Продажно место на Ваучери
   
 • ID на Трговски Партнер
  36302310

Опис


Во МЛ АУТО можете да најдете


 • Секаков вид на галантерија
 • лед свтла
 • патосници
 • раткапни
 • хемиско чистење на коли
 • акомулатори
 • навлаки
 • полирање на светла

За вашата кола да блесне во  вистинско светло

Не можете да ја најдете вашата нарачка од ML AUTO?

* Во зависност од производите кои биле консумирани кај Трговските партнери, може да има варијации во конкретната исплата на маржите за провизија. Затоа не се гарантира точноста на податоците на оваа веб страница.