Hadji Tattoo Studio

Cashback & Shopping Points

  • 2% Cashback + 8% На вашата набавка
  • ПРИФАЌА
    Scan & Go
    myWorld Card
    B2B

Контакт

Опис

Добредојдени се сите кои имаат желба да се тетовираат, не само охриѓани, туку и туристите. Изработуваме тетоважи во црно бела техника и во боја, во завосност од желбата на клиентите. Нудиме совети и уникатни дизајни и мотиви за тетовирање, помагаме при изборот, даваме идеи. Работиме со професионална опрема и бои „Етernal“, кои нудат сигурност и квалитет. Целокупниот процес на тетовирање е наша грижа и ги следиме најновите трендови на нега на тетоважите во текот на целото создавање.

Не можете да ја најдете вашата нарачка од Hadji Tattoo Studio?

* Во зависност од производите кои биле консумирани кај Трговските партнери, може да има варијации во конкретната исплата на маржите за провизија. Затоа не се гарантира точноста на податоците на оваа веб страница.