Cashback & Shopping Points

  • 7% Cashback Deal* Сега 7% наместо 3% Cashback Валиден од 12.4.2024 до 31.12.2024
  • * Со Cashback Deal, ги откупувате вашите Shopping Points и ви се припишува повеќе Cashback. За да го направите тоа, мора да имате доволно Shopping Points на вашата сметка на myWorld, кои ќе бидат откупени во myWorld за Cashback Deal.Потоа, вашите Shopping Points автоматски ќе се одземат од вашата сметка на myWorld.

  • ПРИФАЌА
    Scan & Go
    myWorld Card
    B2B

Контакт

Опис

KNIGOVODSTVENO BIRO BIZNIS ZONA SE NAOGA VO NAS.AERODROM VO BLIZINA NA POLIKLINIKA JANE SANDANSKI.NUDIME PRIJAVUVANJE I ODJAVUVANJE NA VRABOTENI,IZGOTVUVANJE NA E-PDD OBRAZCI.ZAVRSNI PRESMETKI IDRUGI USLUGI

Не можете да ја најдете вашата нарачка од BIZNIS ZONA?

* Во зависност од производите кои биле консумирани кај Трговските партнери, може да има варијации во конкретната исплата на маржите за провизија. Затоа не се гарантира точноста на податоците на оваа веб страница.