Kegi Shoes Skopje

Cashback & Shopping Points

  • 1,5% Cashback + 12% На вашата набавка
  • ПРИФАЌА
    Scan & Go
    myWorld Card
    B2B

Контакт

Опис

KEGI Shoes како реномиран Македонски бренд повеќе од 25 години е на пазарот и секогаш настапува со иновативни модели од светски производители, запазувајки висок квалитет на обувките, удобност и стил. Секогас и за секоја возраст на Вшето дете можете да најдете на голем избор на обувки за секаква прилика и временски услови.
Обувките што се во нашата продавница се изработени од 100% природни материјали (кожа) за сигурно чекорење на вашите најмили.

Послените модели можете да ги видите на нашиот сајт
https://kegishoes.com/


 

Не можете да ја најдете вашата нарачка од Kegi Shoes Skopje?

* Во зависност од производите кои биле консумирани кај Трговските партнери, може да има варијации во конкретната исплата на маржите за провизија. Затоа не се гарантира точноста на податоците на оваа веб страница.