Cashback & Shopping Points

  • 2% Cashback + 8% На вашата набавка
  • ПРИФАЌА
    Scan & Go
    myWorld Card
    B2B

Контакт

Опис

СИТИ РАДИО секојдневно емитира и реимитира програма од забавно - музички карактер. Снима сопствени реклами и џинглови. Во сама програма редовно гостуваат познати музичари, групи и водители како и ДЈ од Скопје и Македонија.

Не можете да ја најдете вашата нарачка од CITY RADIO?

* Во зависност од производите кои биле консумирани кај Трговските партнери, може да има варијации во конкретната исплата на маржите за провизија. Затоа не се гарантира точноста на податоците на оваа веб страница.