Cashback & Shopping Points

 • 1% Cashback + 8% На вашата набавка
 • ПРИФАЌА
  Scan & Go
  myWorld Card
  B2B

Контакт

 • Работно време
  Понеделник - Петок 09:00 - 19:00
  Сабота 10:00 - 17:00
 • Контакт
 • ID на Трговски Партнер
  36302114

Опис

Аптека Нико-Фарм се наоѓа во склоп на амбулантата во с. Турново и располага со голем асортиман на:
- ОТЦ (OTC) лекови
- Лекови на листата на ФЗО ( Фонд за здравствено осигурување )
- Бебешка храна и пелени
- Додатоци во исхрана
- Витамини
- Козметика
За совет и прашања нашиот стручен тим ви стои на располагање.

Не можете да ја најдете вашата нарачка од Apteka Niko-Farm?

* Во зависност од производите кои биле консумирани кај Трговските партнери, може да има варијации во конкретната исплата на маржите за провизија. Затоа не се гарантира точноста на податоците на оваа веб страница.