Cashback & Shopping Points

  • 3% Cashback + 8% На вашата набавка
  • ПРИФАЌА
    Scan & Go
    myWorld Card
    B2B

Контакт

Опис

Салонот за убавина „Мелина“ ви нуди широка палета на услуги за вашето здравје и убавина. Ова се дел од услугите кој што ви ги нудиме:
-маникир,
-педикир,
-депилација на тело,
-масажа на тело и лице,
-солариум,

Не можете да ја најдете вашата нарачка од ZD MELINA?

* Во зависност од производите кои биле консумирани кај Трговските партнери, може да има варијации во конкретната исплата на маржите за провизија. Затоа не се гарантира точноста на податоците на оваа веб страница.