Cashback & Shopping Points

  • 2% + 1,5 На вашата набавка
  • Ќе добиете Cashback и Shopping Points сразмерно од првиот денар. Наведениот износ на SP одговара на купување на 6500 MKD.
  • ПРИФАЌА myWorld Card B2B

Контакт

Опис

Располагаме со најквалитетна гардероба за дами. Секакви видови на облека за секакви пригоди. Се наоѓаме во строгиот центар во Охрид од другата страна од чаршијата на главната улица.


Ве Очекуваме.

Не можете да ја најдете вашата нарачка од BELONA FASHION?

* Во зависност од производите кои биле консумирани кај Трговските партнери, може да има варијации во конкретната исплата на маржите за провизија. Затоа не се гарантира точноста на податоците на оваа веб страница.