RDL SOUL - BUTIK MIJA

Cashback & Shopping Points

  • 2% Cashback + 8% На вашата набавка
  • ПРИФАЌА
    Scan & Go
    myWorld Card

Контакт

ОписКомпанијата РДЛ СОУЛ се занимава со повеќе дејности.

Една од нив е продажба на облека и други акцесоари во Бутик МИЈА. Нашиот бутик ви нуди широк асортиман на облека за деца и возрасни. Без разлика дали барате спортска облека или облека за на работа, кај нас ќе го најдете тоа што го барате по достапни цени. Со секое купување добивате Cashback и Shopping Points. 
Бутик МИЈА ја очекува вашата посета!

Не можете да ја најдете вашата нарачка од RDL SOUL - BUTIK MIJA?

* Во зависност од производите кои биле консумирани кај Трговските партнери, може да има варијации во конкретната исплата на маржите за провизија. Затоа не се гарантира точноста на податоците на оваа веб страница.