Cashback & Shopping Points

 • 5% Cashback Deal* Сега 5% наместо 2% Cashback Валиден од 12.4.2024 до 31.12.2024
 • * Со Cashback Deal, ги откупувате вашите Shopping Points и ви се припишува повеќе Cashback. За да го направите тоа, мора да имате доволно Shopping Points на вашата сметка на myWorld, кои ќе бидат откупени во myWorld за Cashback Deal.Потоа, вашите Shopping Points автоматски ќе се одземат од вашата сметка на myWorld.

 • ПРИФАЌА
  Scan & Go
  myWorld Card
  B2B

Контакт

 • Работно време
  Понеделник - Вторник, Четврток - Петок 09:00 - 20:00
  Среда, Сабота 09:00 - 16:00
 • Контакт
  072233754
 • ID на Трговски Партнер
  36302051

Опис


Вo бутикот Пепелашка можете да најдете најразновидна облека за вашето дете :
-Да го дочекате спремни вашето бебенце
-Трењерки за во градинка 
-Да се дотерате за првиот училишен ден 
-Да го најдете најубавото фустанче 
-Да го одберете најдобриот подарок 
Повелете , посетете не и уверете се , лоцирани сме во Цветната улица , а сега како  дел од големото семејство на CASHBACK WORLD  нудиме уште повеќе поволности за нашите лојални муштерии

Не можете да ја најдете вашата нарачка од Butik Pepelashka?

* Во зависност од производите кои биле консумирани кај Трговските партнери, може да има варијации во конкретната исплата на маржите за провизија. Затоа не се гарантира точноста на податоците на оваа веб страница.