Cashback & Shopping Points

  • 2% + 2,5 На вашата набавка
  • Ќе добиете Cashback и Shopping Points сразмерно од првиот денар. Наведениот износ на SP одговара на купување на 6500 MKD.
  • ПРИФАЌА myWorld Card B2B

Контакт

Опис


Бутик за Женска облека од најновите светски модни трендови со екстра квалитет. 
Голем избор натрендовски парчиња, Фустани, Панталони, кошули, костими за капење....
Кај нас секогаш ке добиете најмногу за вашите пари.


Известување
За производите што се над 20% попуст не може да се добијат предности од кеш бек.

Не можете да ја најдете вашата нарачка од BUTIK IMPRESS?

* Во зависност од производите кои биле консумирани кај Трговските партнери, може да има варијации во конкретната исплата на маржите за провизија. Затоа не се гарантира точноста на податоците на оваа веб страница.