Cashback & Shopping Points

  • 4% Cashback Deal* Сега 4% наместо 1,5% Cashback Валиден од 01.3.2024 до 15.3.2024
  • * Со Cashback Deal, ги откупувате вашите Shopping Points и ви се припишува повеќе Cashback. За да го направите тоа, мора да имате доволно Shopping Points на вашата сметка на myWorld, кои ќе бидат откупени во myWorld за Cashback Deal.Потоа, вашите Shopping Points автоматски ќе се одземат од вашата сметка на myWorld.

  • ПРИФАЌА
    Scan & Go
    myWorld Card
    B2B

Контакт

Опис

Кај нас можете да најдете се што  е потребно за секоја жена т.е да биде облечена од ,,глава до петици,,.
Нашиот бутик располага со разновиден тип на квалитетна и модерна гардероба од увоз со доста примамливи цени.
Ви ветуваме дека без разлика на возраста секоја жена ќе биде  биде облечена ТИП -ТОП.
А да..тука се и разните модни додатоци,ташни,бижутерија,ремени,марами,шалови кои ке го надополнат убавиот изглед на секоја модерна жена.
ВЕ ОЧЕКУВАМЕ СО НЕТРПЕНИЕ!!!

Не можете да ја најдете вашата нарачка од Butik MILA?

* Во зависност од производите кои биле консумирани кај Трговските партнери, може да има варијации во конкретната исплата на маржите за провизија. Затоа не се гарантира точноста на податоците на оваа веб страница.