Cashback & Shopping Points

  • 2% + 1,5 На вашата набавка
  • Ќе добиете Cashback и Shopping Points сразмерно од првиот денар. Наведениот износ на SP одговара на купување на 6500 MKD.
  • ПРИФАЌА myWorld Card B2B

Контакт

Опис

BIBI ART изработува уникатен накит за секакви пригоди, декорација на подароци и украсни свеќи како и украсување на автомобили и домови.
Изработува венчиња, корсажи, невестински украси за коса, уникатни свеќи за крштевки и свадби.

Не можете да ја најдете вашата нарачка од BIBI ART Bitola?

* Во зависност од производите кои биле консумирани кај Трговските партнери, може да има варијации во конкретната исплата на маржите за провизија. Затоа не се гарантира точноста на податоците на оваа веб страница.