TALEVI - Ohrid's Pearls

Cashback & Shopping Points

  • 3% + 4 На вашата набавка
  • Ќе добиете Cashback и Shopping Points сразмерно од првиот денар. Наведениот износ на SP одговара на купување на 6500 MKD.
  • ПРИФАЌА myWorld Card B2B

Контакт

Опис

Фамилија Талеви со најстара изработка на оригинал охридски бисери од 1924 год. располага и со обетки, нараквици, ѓердани итн.
За секој кој знае што сака!

Не можете да ја најдете вашата нарачка од TALEVI - Ohrid's Pearls?

* Во зависност од производите кои биле консумирани кај Трговските партнери, може да има варијации во конкретната исплата на маржите за провизија. Затоа не се гарантира точноста на податоците на оваа веб страница.