XBODY Skopje Impulse Studio

Cashback & Shopping Points

  • 2% + 2,5 На вашата набавка
  • Ќе добиете Cashback и Shopping Points сразмерно од првиот денар. Наведениот износ на SP одговара на купување на 6500 MKD.
  • ПРИФАЌА myWorld Card B2B

Контакт

Опис

XBODY - Impulse Studio како едно од водечките фитнес студија во Македонија и во Скопје дава професионално вежбање и обликување на тело под надзор на тренери , сето тоа во вистински, фитнес амбиент. Поседуваме најдобра опрема за вежбање од светски реномирани производители, кои ќе придонесат да го обликувате вашето тело и подобрите вашето здравје

Не можете да ја најдете вашата нарачка од XBODY Skopje Impulse Studio?

* Во зависност од производите кои биле консумирани кај Трговските партнери, може да има варијации во конкретната исплата на маржите за провизија. Затоа не се гарантира точноста на податоците на оваа веб страница.