Cashback & Shopping Points

 • 4% Cashback Deal* Сега 4% наместо 1,5% Cashback Валиден од 12.4.2024 до 31.12.2024
 • * Со Cashback Deal, ги откупувате вашите Shopping Points и ви се припишува повеќе Cashback. За да го направите тоа, мора да имате доволно Shopping Points на вашата сметка на myWorld, кои ќе бидат откупени во myWorld за Cashback Deal.Потоа, вашите Shopping Points автоматски ќе се одземат од вашата сметка на myWorld.

 • ПРИФАЌА
  Scan & Go
  myWorld Card
  B2B

Контакт

 • Работно време
  Понеделник - Сабота 08:00 - 21:00
  Недела 08:00 - 16:00
 • Контакт
 • ID на Трговски Партнер
  36301974

Опис

Cvekarata nudi golem izbor na saksisko i rezano cveke, izrabotka na cvetni aranzmani, pakuvanja na pokloni i dekoracija na svadbeni prostorii na bilo koja lokacija vo Makedonija. Vrsime dostava do vasite domovi na bilo kakov cveten aranzman po najpovolni uslovi.

Не можете да ја најдете вашата нарачка од Anemona Cvet?

* Во зависност од производите кои биле консумирани кај Трговските партнери, може да има варијации во конкретната исплата на маржите за провизија. Затоа не се гарантира точноста на податоците на оваа веб страница.