Frizerski Salon KRSTEV

Cashback & Shopping Points

  • 2% + 2,5 по 6500 MKD Купување
  • ПРИФАЌА myWorld Card B2B

Контакт

Опис


Фризерски студио Крстев постои од 2014 година, кое ви нуди разновидни третмани, надградба, нови стилови на коса, нуди и третман на шминка, третман на нокти. Сето ова го добива секој клиент на професионалоно ниво. Со задоволсво ве очекуваме.

Не можете да ја најдете вашата нарачка од Frizerski Salon KRSTEV?

* Во зависност од производите кои биле консумирани кај Трговските партнери, може да има варијации во конкретната исплата на маржите за провизија. Затоа не се гарантира точноста на податоците на оваа веб страница.