Cashback & Shopping Points

  • 2% + 1,5 На вашата набавка
  • Ќе добиете Cashback и Shopping Points сразмерно од првиот денар. Наведениот износ на SP одговара на купување на 6500 MKD.
  • ПРИФАЌА myWorld Card B2B

Контакт

Опис

Фирмата ИЦЕ ТП Гевгелија која опстојува на пазарот 20 години ви нуди најголем избор на квалитетен рачен алат од брендовите UNIOR, BETA, KNIPEX и електричен алат од брендовите MAKITA, METABO, DEWALT, FERM, BLACK&DECKER, FELISATTI со обезбеден сервис, голем избор на електрика и резервни делови за бела техника.

Не можете да ја најдете вашата нарачка од Ice TP Gevgelija?

* Во зависност од производите кои биле консумирани кај Трговските партнери, може да има варијации во конкретната исплата на маржите за провизија. Затоа не се гарантира точноста на податоците на оваа веб страница.