Cashback & Shopping Points

 • 10,5% Cashback Deal* Сега 10,5% наместо 2% Cashback Валиден од 03.1.2023 до 03.2.2023
 • * Со Cashback Deal, ги откупувате вашите Shopping Points и ви се припишува повеќе Cashback. За да го направите тоа, мора да имате доволно Shopping Points на вашата сметка на myWorld, кои ќе бидат откупени во myWorld за Cashback Deal.Потоа, вашите Shopping Points автоматски ќе се одземат од вашата сметка на myWorld.

 • ПРИФАЌА
  Scan & Go
  myWorld Card
  B2B

Контакт

 • Работно време
  Понеделник - Сабота 08:00 - 20:00
 • Контакт
 • ID на Трговски Партнер
  36301955

Опис

Ние ви нудиме голем извор на машка облека со врвен квалитет. Ако зборовите мода , убавина, стил се дел од вашиот карактер, тогаш сте на вистинското место!. Покрај врвниот квалитет ќе добиете и врвна професионална услуга. Повелете ве очекуваме !.

Не можете да ја најдете вашата нарачка од DIDI TEKS?

* Во зависност од производите кои биле консумирани кај Трговските партнери, може да има варијации во конкретната исплата на маржите за провизија. Затоа не се гарантира точноста на податоците на оваа веб страница.