Cashback & Shopping Points

  • 1,5% Cashback + 6% На вашата набавка
  • ПРИФАЌА
    Scan & Go
    myWorld Card
    B2B

Контакт

Опис

Mobiphone - Eshte kompani mjaft e suksessshme ne lemin e dekodimit, servisit dhe shitjes se telefonave Android dhe IOS.
Ne lokalin tone mund te bleni dhe galanteri per celuar, duke perfshi karikator, mbulesave, bateri dhe akcesor te ndryshem WiFi.
Lokali yne ndodhet ne Kompleksin Bazar ne Rrugen ILIRIA 

Не можете да ја најдете вашата нарачка од MOBIPHONE PLUS?

* Во зависност од производите кои биле консумирани кај Трговските партнери, може да има варијации во конкретната исплата на маржите за провизија. Затоа не се гарантира точноста на податоците на оваа веб страница.