Cashback & Shopping Points

  • 2% Cashback + 8% На вашата набавка
  • ПРИФАЌА
    Scan & Go
    myWorld Card
    B2B

Контакт

Опис

Постоиме од 2000 година, областа во која што работиме е домаќинство, текстил и детски играчки. Компанијата ''ТРЕНД'' моментално располага со 4 продавници во Охрид.

Не можете да ја најдете вашата нарачка од TREND 3?

* Во зависност од производите кои биле консумирани кај Трговските партнери, може да има варијации во конкретната исплата на маржите за провизија. Затоа не се гарантира точноста на податоците на оваа веб страница.