Cashback & Shopping Points

  • 3% + 4 по 6500 MKD Купување
  • ПРИФАЌА myWorld Card B2B

Контакт

Опис

Гостилница Евро постои на пазарот од 2002 година. Се наоѓаме во строгиот центар веднаш до градскиот саат. Ве очекува на ваше и наше задоволство да бидете наш драг гостин и уживате во прекрасниот момент. Кај нас ќе  пронајдете готвени јадења, разни специјалитети и надалеку познатата прилепска скара на жар.

Не можете да ја најдете вашата нарачка од RESTORAN EVRO?

* Во зависност од производите кои биле консумирани кај Трговските партнери, може да има варијации во конкретната исплата на маржите за провизија. Затоа не се гарантира точноста на податоците на оваа веб страница.