Cashback & Shopping Points

  • 8% Cashback Deal* Сега 8% наместо 3% Cashback Валиден од 03.1.2023 до 31.12.2023
  • * Со Cashback Deal, ги откупувате вашите Shopping Points и ви се припишува повеќе Cashback. За да го направите тоа, мора да имате доволно Shopping Points на вашата сметка на myWorld, кои ќе бидат откупени во myWorld за Cashback Deal.Потоа, вашите Shopping Points автоматски ќе се одземат од вашата сметка на myWorld.

  • ПРИФАЌА
    Scan & Go
    myWorld Card
    B2B

Контакт

Опис

Гостилница Евро постои на пазарот од 2002 година. Се наоѓаме во строгиот центар веднаш до градскиот саат. Ве очекува на ваше и наше задоволство да бидете наш драг гостин и уживате во прекрасниот момент. Кај нас ќе  пронајдете готвени јадења, разни специјалитети и надалеку познатата прилепска скара на жар.

Не можете да ја најдете вашата нарачка од RESTORAN EVRO?

* Во зависност од производите кои биле консумирани кај Трговските партнери, може да има варијации во конкретната исплата на маржите за провизија. Затоа не се гарантира точноста на податоците на оваа веб страница.