Cashback & Shopping Points

 • 4% Cashback Deal* Сега 4% наместо 1,5% Cashback Валиден од 01.4.2023 до 15.4.2023
 • * Со Cashback Deal, ги откупувате вашите Shopping Points и ви се припишува повеќе Cashback. За да го направите тоа, мора да имате доволно Shopping Points на вашата сметка на myWorld, кои ќе бидат откупени во myWorld за Cashback Deal.Потоа, вашите Shopping Points автоматски ќе се одземат од вашата сметка на myWorld.

 • ПРИФАЌА
  Scan & Go
  myWorld Card

Контакт

 • Работно време
  Понеделник - Сабота 08:30 - 20:30
 • Контакт
  ул. Питу Гули 364 Охрид
  Веднаш до црквата св. Ѓорѓија
 • Продажно место на Ваучери
   
 • ID на Трговски Партнер
  36301856

Опис


M-D Ohrid Vi nudi najkvaliteten izbor na mashki zenski i detski corapi i hulahopki , mashki zenski i detski dolen vesh i pidzami.

Tuka moze da izberete najkvaliteten asortiman na bluzi helanki i trenjerki.
Izgledajte udobno za sekoja vasha prigoda so asortimanot na M-D Ohrid

Не можете да ја најдете вашата нарачка од M-D Ohrid?

* Во зависност од производите кои биле консумирани кај Трговските партнери, може да има варијации во конкретната исплата на маржите за провизија. Затоа не се гарантира точноста на податоците на оваа веб страница.