Igroteka Trendi kids

Cashback & Shopping Points

  • 7% Cashback Deal* Сега 7% наместо 3% Cashback Валиден од 12.4.2024 до 31.12.2024
  • * Со Cashback Deal, ги откупувате вашите Shopping Points и ви се припишува повеќе Cashback. За да го направите тоа, мора да имате доволно Shopping Points на вашата сметка на myWorld, кои ќе бидат откупени во myWorld за Cashback Deal.Потоа, вашите Shopping Points автоматски ќе се одземат од вашата сметка на myWorld.

  • ПРИФАЌА
    Scan & Go
    myWorld Card
    B2B

Контакт

Услови

Дневниот престој е овозможен доколку нема роденденска забава.Ве молиме информирајте се на следниов телефон 078/244-268

Опис

Игротека ТРЕНДИ КИДС ветува добра забава за сите дечиња и тинејџери. Гарантирано најдобри роденденски забави и дневен престој.
Трамболина, плеј-стејшн, фудбалче, пикадо и многу други забавнни активности.

Повелете ве очекуваме.

Не можете да ја најдете вашата нарачка од Igroteka Trendi kids?

* Во зависност од производите кои биле консумирани кај Трговските партнери, може да има варијации во конкретната исплата на маржите за провизија. Затоа не се гарантира точноста на податоците на оваа веб страница.