GLAMOUR beauty studio

Cashback & Shopping Points

 • 2% + 2,5 На вашата набавка
 • Ќе добиете Cashback и Shopping Points сразмерно од првиот денар. Наведениот износ на SP одговара на купување на 6500 MKD.
 • ПРИФАЌА myWorld Card B2B

Контакт

 • Работно време
  Понеделник - Сабота 10:00 - 18:00
 • Контакт
  mob: +389 77 658 611
 • ID на Трговски Партнер
  36301808

Опис

Козметичкото студио ви нуди повеке третмани :
- Mаникир 
- Надрградба на типсови
- Наливни нокти
- Корекција 
- Гел лак на природни нокти
- Гел на природни нокти
- Педики 
- Чупење
- Надусница
- Депилирање 
 

Не можете да ја најдете вашата нарачка од GLAMOUR beauty studio?

* Во зависност од производите кои биле консумирани кај Трговските партнери, може да има варијации во конкретната исплата на маржите за провизија. Затоа не се гарантира точноста на податоците на оваа веб страница.