Cashback & Shopping Points

 • 1,5% Cashback + 8% На вашата набавка
 • ПРИФАЌА
  Scan & Go
  myWorld Card
  B2B

Контакт

 • Работно време
  Со закажување
 • Контакт
  mob: +389 70 218 980 LAZAR
  +389 70 200 498 VESNA
 • ID на Трговски Партнер
  36301784

Опис

ДАЛАС КАР Е РЕНТАКАР КОМПАНИЈА ОД СКОПЈЕ КОЈА ШТО РАСПОЛАГА СО ПАТНИЧКИ АВТОМОБИЛИ И КОМБИЊА ДО 9 ПАТНИКА. МОЖНОСТ НА РЕНТАЊЕ НА ВОЗИЛАТА СО НАШ ВОЗАЧ.

Не можете да ја најдете вашата нарачка од DALAS KAR?

* Во зависност од производите кои биле консумирани кај Трговските партнери, може да има варијации во конкретната исплата на маржите за провизија. Затоа не се гарантира точноста на податоците на оваа веб страница.