RESTORANT ALEKSANDRIJA

Cashback & Shopping Points

 • 3% Cashback + 8% На вашата набавка
 • ПРИФАЌА
  Scan & Go
  myWorld Card
  B2B

Контакт

 • Работно време
  Вторник - Петок, Недела 09:00 - 00:00
  Сабота 09:00 - 01:00
 • Контакт
  mob: +389 70 494 393
  tel: +389 31 481 289
 • ID на Трговски Партнер
  36301777

Опис

ПОВЕЛЕТЕ ВО РЕСТОРАНТ АЛЕКСАНДРИЈА КАДЕ КЕ БИДЕТЕ УСЛУЖЕНИ СО ВРВНА УСЛУГА И КВАЛИТЕТНА ХРАНА.НУДИМЕ
-ПАСТАРМАЈЛИИ
-ПИЦИ
-СКАРА
-САЛАТА
ДЕСЕРТ

Не можете да ја најдете вашата нарачка од RESTORANT ALEKSANDRIJA?

* Во зависност од производите кои биле консумирани кај Трговските партнери, може да има варијации во конкретната исплата на маржите за провизија. Затоа не се гарантира точноста на податоците на оваа веб страница.