Cashback & Shopping Points

 • 3% Cashback + 8% На вашата набавка
 • ПРИФАЌА
  myWorld Card
  B2B

Контакт

 • Работно време
  Понеделник - Четврток, Недела 09:00 - 00:00
  Петок - Сабота 09:00 - 01:00
 • Контакт
  tel: +389 46 260 359
  mob: +389 76 260 359
 • ID на Трговски Партнер
  36301774

Опис

Пицеријата "Леонардо" се наоѓа во стариот дел од Охрид кај Долна Порта. Постои од 1991 година. 
Во пицеријата ќе уживате во прекрасниот амбиент, вкусната италијанска храна и љубезниот персонал. Можете да уживате на прекрасната тераса или во внатрешниот дел кој е целосно климатизиран, а капацитетот е над 120 седишта.
Посетете нe, а ние ќе се потрудиме да Ве услужиме според Вашите барања. 
Со почит пицерија "Леонардо".
 

Не можете да ја најдете вашата нарачка од LEONARDO PIZZA?

* Во зависност од производите кои биле консумирани кај Трговските партнери, може да има варијации во конкретната исплата на маржите за провизија. Затоа не се гарантира точноста на податоците на оваа веб страница.