Cashback & Shopping Points

  • 3% Cashback + 8% На вашата набавка
  • ПРИФАЌА
    Scan & Go
    myWorld Card

Контакт

Опис

D-T BATO e kafik smesten nadvor od gradskata bucava , koj sto toplo ke ve preceka i usluzi so raznovidni pijaloci i kafinja za osvezuvanje vo toplite denovi.

Не можете да ја најдете вашата нарачка од D-T BATO 2017?

* Во зависност од производите кои биле консумирани кај Трговските партнери, може да има варијации во конкретната исплата на маржите за провизија. Затоа не се гарантира точноста на податоците на оваа веб страница.