Italian Restaurant BASILICO

Cashback & Shopping Points

  • 8% Cashback Deal* Сега 8% наместо 3% Cashback Валиден од 02.2.2023 до 31.12.2023
  • 1% Cashback + 8% Организирани веселби
  • * Со Cashback Deal, ги откупувате вашите Shopping Points и ви се припишува повеќе Cashback. За да го направите тоа, мора да имате доволно Shopping Points на вашата сметка на myWorld, кои ќе бидат откупени во myWorld за Cashback Deal.Потоа, вашите Shopping Points автоматски ќе се одземат од вашата сметка на myWorld.

  • ПРИФАЌА
    Scan & Go
    myWorld Card
    B2B

Контакт

Опис

Одлична храна, добра услуга и прекрсен амбиент. Поминете прекрасно време со вашите најмили, а во склоп со ресторанот за најмалите има детско катче. Нудиме ново дневно и посно мени, направено по сите ваши вкусови. Секој работен ден од 08:00 до 13:00 часот. Bon Appetit!

Не можете да ја најдете вашата нарачка од Italian Restaurant BASILICO?

* Во зависност од производите кои биле консумирани кај Трговските партнери, може да има варијации во конкретната исплата на маржите за провизија. Затоа не се гарантира точноста на податоците на оваа веб страница.