Cashback & Shopping Points

  • 3% + 2,5 На вашата набавка
  • Ќе добиете Cashback и Shopping Points сразмерно од првиот денар. Наведениот износ на SP одговара на купување на 6500 MKD.
  • ПРИФАЌА myWorld Card B2B

Контакт

Опис

INTERCAR-SES E RENTACAR KOMPANIJA KOJA IZNAJMUVA I VRSI USLUGA PREVOZ SO KOMBINJA I AVTOMOBILI I VRSI LOGISTIKA ZA NABAVKA NA AVTOLIMARIJA I MEHANIKA ZA SITE VOZILA 
-FAROVI
-BRANICI
-HLADNJACI
-KRILA 
-HAUBI I SITE DRUGI DELOVI STO VI SE POTREBNI

 

Не можете да ја најдете вашата нарачка од INTERCAR-SES?

* Во зависност од производите кои биле консумирани кај Трговските партнери, може да има варијации во конкретната исплата на маржите за провизија. Затоа не се гарантира точноста на податоците на оваа веб страница.