Cashback & Shopping Points

  • 3% Cashback Deal* Сега 3% наместо 1% Cashback Валиден од 16.2.2024 до 29.2.2024
  • * Со Cashback Deal, ги откупувате вашите Shopping Points и ви се припишува повеќе Cashback. За да го направите тоа, мора да имате доволно Shopping Points на вашата сметка на myWorld, кои ќе бидат откупени во myWorld за Cashback Deal.Потоа, вашите Shopping Points автоматски ќе се одземат од вашата сметка на myWorld.

  • ПРИФАЌА
    Scan & Go
    myWorld Card
    B2B

Контакт

Услови

Работно време секој ден од 07:00 до 18:00

Опис

Ви нудиме вкусна, свежа прехрана (пилешко ,свинско,свежа риба) сувомеснати производи ..безалкохолни пијалоци и многу други производи....Повелете ,посететене и уверетесе во нашата услуга и врвен квалитет.

Не можете да ја најдете вашата нарачка од KOMERC SOFI?

* Во зависност од производите кои биле консумирани кај Трговските партнери, може да има варијации во конкретната исплата на маржите за провизија. Затоа не се гарантира точноста на податоците на оваа веб страница.