CONCEPT PRODUCTION

Cashback & Shopping Points

  • 6% Cashback Deal* Сега 6% наместо 2,5% Cashback Валиден од 11.4.2024 до 31.12.2024
  • * Со Cashback Deal, ги откупувате вашите Shopping Points и ви се припишува повеќе Cashback. За да го направите тоа, мора да имате доволно Shopping Points на вашата сметка на myWorld, кои ќе бидат откупени во myWorld за Cashback Deal.Потоа, вашите Shopping Points автоматски ќе се одземат од вашата сметка на myWorld.

  • ПРИФАЌА
    Scan & Go
    myWorld Card
    B2B

Контакт

Опис

Концепт Продукција Дооел Битола, е професионална компанија која располага со моментално најквалитетната и најсовремената опрема на домашниот пазар. Исто така компанијата е составена од тим на високо професионлани и високо квалификувани работници со долгогодишно искуство во оваа дејност.
Концепт Продукција се занимава со професионална видеографија , фотографија и пост продукција... Најзначајните денови во вашите живото препуштете ги на професионалци - комплетна организиција на вашата свадба, крштевка и други свечености. Изработка на реклами, музички спотови, настани , професионални фотосесии, комплетно осветлување на сали и настани и многу повеќе.
Искористете ја вашата Cashback картичка и добијте дополнителен попуст.
Концепт Продукција со задоволство ја очекува вашата посета !

Не можете да ја најдете вашата нарачка од CONCEPT PRODUCTION?

* Во зависност од производите кои биле консумирани кај Трговските партнери, може да има варијации во конкретната исплата на маржите за провизија. Затоа не се гарантира точноста на податоците на оваа веб страница.