Cashback & Shopping Points

 • 3% + 4 по 6500 MKD Купување
 • ПРИФАЌА myWorld Card B2B

Контакт

 • Работно време
  Со закажување
 • Контакт
  mob: +389 78 328 354
 • Продажно место на Ваучери
   
 • ID на Трговски Партнер
  36301668
 • Card Pick Up
  Можете да получите от този партньор myWorld Card от тип кредитна карта.

Опис

Nudime kvaliteten servis na elektrika , popravka na site vidovi vozila ,promena na ulje, prodazba na akumulatori, prodazba na gumi.popravka na alanseri, alternatori, prodazba na sijalicki i dr..

Не можете да ја најдете вашата нарачка од KRIS-ELEKTRIK?

* Во зависност од производите кои биле консумирани кај Трговските партнери, може да има варијации во конкретната исплата на маржите за провизија. Затоа не се гарантира точноста на податоците на оваа веб страница.