Cashback & Shopping Points

  • 1,5% Cashback + 12% На вашата набавка
  • ПРИФАЌА
    Scan & Go
    myWorld Card
    B2B

Контакт

Опис

Пантерфарм е компанија која од 2007 година работи  во областа на фармацијата. Нашата основна дејност е увоз, дистрибуција и продажба на додатоци на исхрана, како и хигиенски и козметички производи.

Сите наши прозводи се на природна база и се произведени согласно сите меѓународни стандарди за квалитет. Пантерфарм е посветена на промовирање здравје, нудејќи широк спектар на високо квалитетни хранливи производи и производи за природна козметика достапни за секого. Искористете го и Вие совршенството на природата и помогнете му на Вашиот организам на здрав начин да ги надмине предизвиците на секојдневието.

Не можете да ја најдете вашата нарачка од PANTERFARM?

* Во зависност од производите кои биле консумирани кај Трговските партнери, може да има варијации во конкретната исплата на маржите за провизија. Затоа не се гарантира точноста на податоците на оваа веб страница.