Cashback & Shopping Points

 • 2% + 1 по 6500 MKD Купување
 • ПРИФАЌА myWorld Card B2B

Контакт

 • Работно време
  Понеделник - Недела 07:00 - 23:45
 • Контакт
  0038976314312
 • Продажно место на Ваучери
   
 • ID на Трговски Партнер
  36301655
 • Card Pick Up
  Можете да получите от този партньор myWorld Card от тип кредитна карта.

Опис

DIA CENTER - се на едно место... Прехрамбени производи и пијалоци како и многу други производи за здравје и нега, домаќински украси и модни додатоци.

Не можете да ја најдете вашата нарачка од DIA CENTER?

* Во зависност од производите кои биле консумирани кај Трговските партнери, може да има варијации во конкретната исплата на маржите за провизија. Затоа не се гарантира точноста на податоците на оваа веб страница.