Mona City Fashion

Cashback & Shopping Points

 • 2% + 2,5 по 6500 MKD Купување
 • ПРИФАЌА Cashback - картичка

Контакт

 • Работно време
  Со закажување
 • Контакт
  078/270932 Фрисерско студио
  075/242704 Козметичко студио
 • ID на Трговски Партнер
  36301654
 • Card Pick Up
  Кај овој Трговски партнер можеш да си обезбедиш Cashback Card.

Опис


Фризерско-козметичкиот салон Mona City Fashion во центарот на Скопје има долгогодишна традиција. Членовите на нашиот тим се грижат за Вашата убавина и здравје кое Ви го пружаме во топла и срдечна атмосфера.
Стилистот, фризерката, козметичарката и физиотерапевтот го вложија своето знаење како би Ви пружиле квалитетна услуга.


 

Не можете да ја најдете вашата нарачка од Mona City Fashion?

* Во зависност од производите кои биле консумирани кај Трговските партнери, може да има варијации во конкретната исплата на маржите за провизија. Затоа не се гарантира точноста на податоците на оваа веб страница.