Cashback & Shopping Points

  • 2% Cashback + 15% На вашата набавка
  • ПРИФАЌА
    Scan & Go
    myWorld Card
    B2B

Контакт

Опис

Бутик РОМА, се наоѓа во стаклената зграда во центарот на Битола.
Во него ќе најдете секогаш најнови модели на чевли, чанти, патики, кожна галантерија и сл. од италијански ексклузивни брендови.
Бидете дел од најновата мода!

Не можете да ја најдете вашата нарачка од BUTIK ROMA?

* Во зависност од производите кои биле консумирани кај Трговските партнери, може да има варијации во конкретната исплата на маржите за провизија. Затоа не се гарантира точноста на податоците на оваа веб страница.