Cashback & Shopping Points

 • 4,5% Cashback Deal* Сега 4,5% наместо 1,5% Cashback Валиден од 11.4.2024 до 31.12.2024
 • * Со Cashback Deal, ги откупувате вашите Shopping Points и ви се припишува повеќе Cashback. За да го направите тоа, мора да имате доволно Shopping Points на вашата сметка на myWorld, кои ќе бидат откупени во myWorld за Cashback Deal.Потоа, вашите Shopping Points автоматски ќе се одземат од вашата сметка на myWorld.

 • ПРИФАЌА
  Scan & Go
  myWorld Card

Контакт

 • Работно време
  Понеделник - Сабота 08:00 - 21:00
  Недела 09:00 - 15:00
 • Контакт
  Parfimerija Lady ul. Ilindenska bb. +389 76 420 298
  Parfimerija Lady ul. Goce Delcev bb +389 76 420 297
 • Продажно место на Ваучери
   
 • ID на Трговски Партнер
  36301634

Опис

Parfimeriite Lydi se naogjaat na dve lokacii vo Kumanovo i imaat bogat izbor na dekorativna kozmetika od najrazlicni svetski brendovi, razlicen vid na poznati brendovi na parfemi, parfemi na tocenje od najrazlicni kolekcii, moderni zenski tasni i novcanici.

Не можете да ја најдете вашата нарачка од Lejdi?

* Во зависност од производите кои биле консумирани кај Трговските партнери, може да има варијации во конкретната исплата на маржите за провизија. Затоа не се гарантира точноста на податоците на оваа веб страница.