Cashback & Shopping Points

  • 5% Cashback Deal* Сега 5% наместо 2% Cashback Валиден од 16.4.2024 до 31.12.2024
  • * Со Cashback Deal, ги откупувате вашите Shopping Points и ви се припишува повеќе Cashback. За да го направите тоа, мора да имате доволно Shopping Points на вашата сметка на myWorld, кои ќе бидат откупени во myWorld за Cashback Deal.Потоа, вашите Shopping Points автоматски ќе се одземат од вашата сметка на myWorld.

  • ПРИФАЌА
    Scan & Go
    myWorld Card
    B2B

Контакт

Опис

Нaшата аптека располага со секаков вид на лекови, помошни лековити средства, додатоци во исхрана, витамини и други суплементи, козметика и производи за лична нега и хигиена, чаеви и билни производи. Тука ќе најдете се што Ви е потребно за вашето бебе и дете, во однос на пелени, бебешка храна и козметика, детски играчки, се разбира по прифатливи цени.

Не можете да ја најдете вашата нарачка од Apteka In-farm?

* Во зависност од производите кои биле консумирани кај Трговските партнери, може да има варијации во конкретната исплата на маржите за провизија. Затоа не се гарантира точноста на податоците на оваа веб страница.