Amazon Grup - Aerodrom

Cashback & Shopping Points

  • 2,5% Cashback + 8% На вашата набавка
  • ПРИФАЌА
    Scan & Go
    myWorld Card
    B2B

Контакт

Опис

Амазон Груп е специјализирана продавница за храна за миленици од врвни брендови, и најдобрата опрема за нив.
Постоиме од 2015 година, лоцирани сме во Населба Аеродром.
Располагаме со храна за кучиња и мачки  од Брендовите на Royal Canin, Brit, Pedigree, Simpaty, Sanabelle, Whiskas, Best Breeder, Purina, разна козметика за секое куче и маче од брендовите на ..Frontline , Bayer , Advantix, Scalibor, Kiltix
Исто така располагаме со разновидна храна за глодари, птици и риби.
-Padovan, Ola, Welnes и многу други.


СПЕЦИЈАЛНО ЗА ВАС, КОЈ ПОСЕДУВАТЕ CASH CARD ,СО ПОТРОШЕНА СУМА НАД 2000 ДЕНАРИ , ВРШИМЕ БЕСПЛАТНА ДОСТАВА ДО ДОМА .
Повелете и купето го најдоброто за вашите миленици .
 

Не можете да ја најдете вашата нарачка од Amazon Grup - Aerodrom?

* Во зависност од производите кои биле консумирани кај Трговските партнери, може да има варијации во конкретната исплата на маржите за провизија. Затоа не се гарантира точноста на податоците на оваа веб страница.