Cashback & Shopping Points

  • 5% Cashback Deal* Сега 5% наместо 2% Cashback Валиден од 11.1.2024 до 30.6.2024
  • 2% Cashback + 8% Посебни услови
  • * Со Cashback Deal, ги откупувате вашите Shopping Points и ви се припишува повеќе Cashback. За да го направите тоа, мора да имате доволно Shopping Points на вашата сметка на myWorld, кои ќе бидат откупени во myWorld за Cashback Deal.Потоа, вашите Shopping Points автоматски ќе се одземат од вашата сметка на myWorld.

  • ПРИФАЌА
    Scan & Go
    myWorld Card
    B2B

Контакт

Опис


МОТОЛОГИСТИКА – MOTOPARTS обезбедува високо квалитетни резервни делови за моторцикли и скутери за потребите на македонскиот пазар.


Како постојан добавувач на резервни делови и опрема за моторцикли и скутери располагаме со повеќе од 20.000 артикли.
Постојано истражувајќи ги модерните трендови и потребите на пазарот, секојдневно го збогатуваме широкиот спектар на производи задоволувајќи го нашето менаџерско мото: најдобра цена- најдобар квалитет.
MALOSSI NGK GIANNELLI PROX WISECO ALL BALLS MOTUL RMS ENI DENSO RK BENDIX REPSOL HIFLO ARIETE METEOR DAYCO TKRJ YUASA MITAS ELF BRENTA MAGNETI-MARELLI NTN
Со продажба на делови за мотори работиме од 1995 година.
 

Не можете да ја најдете вашата нарачка од MOTOLOGISTIKA?

* Во зависност од производите кои биле консумирани кај Трговските партнери, може да има варијации во конкретната исплата на маржите за провизија. Затоа не се гарантира точноста на податоците на оваа веб страница.