Cashback & Shopping Points

  • 2% + 1,5 На вашата набавка
  • Ќе добиете Cashback и Shopping Points сразмерно од првиот денар. Наведениот износ на SP одговара на купување на 6500 MKD.
  • ПРИФАЌА myWorld Card B2B

Контакт

Опис

Na stogiot centar vo Negotino, sproti Stokovnata kukja, kaj nas mozete na najdete najkvalitetno i izvajano vo najubavi modeli zlato, srebro, swarovski, casovnici so najpovolni ceni, obleka za najmalite i za vozrasnite.

Не можете да ја најдете вашата нарачка од Zlatara Rizinov?

* Во зависност од производите кои биле консумирани кај Трговските партнери, може да има варијации во конкретната исплата на маржите за провизија. Затоа не се гарантира точноста на податоците на оваа веб страница.