Cashback & Shopping Points

  • 3% Cashback + 8% На вашата набавка
  • ПРИФАЌА
    Scan & Go
    myWorld Card
    B2B

Контакт

Опис

ПИЦЕРИЈА МАЦО се наоѓа во строгиот центар на град Штип.
Повелете на вкусни Пици,Пастрмајлии,Риба,Скара и десерти со врвен квалитет и добра услуга.
Одличниот амбиент и летната тераса ќе го направат вашето задоволство уште поголемо.
ПИЦЕРИЈА МАЦО организира секаков вид на свечености и забави.

Не можете да ја најдете вашата нарачка од Picerija MACO?

* Во зависност од производите кои биле консумирани кај Трговските партнери, може да има варијации во конкретната исплата на маржите за провизија. Затоа не се гарантира точноста на податоците на оваа веб страница.